Kontakt i rezerwacja

fryzjerek
Kalisz - Galeria Tęcza
3 Maja 1, 62-821 Kalisz
kom. +48 501 103 211
fryzjerek jest czynny:
poniedziałek-piątek 9:00-21:00
sobota 9:00-21:00
ZAPRASZAMY

O fryzjerku

Oferta

Dzieciaczki

We Fryzjerku Pierwsze Strzyżenie to duże wydarzenie. Na pamiątkę każdy dzielny maluch otrzyma Certyfikat Pierwszego Strzyżenia i włoski na pamiątkę. Jako rodzice z pewnością kolekcjonujecie wszelkie "pierwsze razy" w życiu Waszego dziecka. Pierwsze Strzyżenie jest jednym z nich.

Mamy rozwiązanie dla wszystkich. Małe dzieci strzyżemy i czeszemy w specjalnych fotelikach. Mamy milion sposobów jak skłonić kilkulatka do zmiany fryzury. Zaufajcie nam.  

Ten salon powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci. To one są najważniejszymi gośćmi FRYZJERKA. Chcemy żeby we FRYZJERKU czuły się komfortowo. Staramy się zapewnić dzieciom mnóstwo atrakcji ale jest kilka rzeczy, którymi rodzice mogą nam pomóc:

1. Dziecko w pełni ufa rodzicom. Przedstwcie wizytę u fryzjera jako atrakcję, zabawę, przyjemność.
2. Ulubiona zabawka tez często skutecznie dodaje odwagi.
3. Warto wziąć koszulkę na zmianę w razie gdyby dziecko nie chciało założyć pelerynki.
4. Dobry humor i pozytywne nastawienie rodziców mogą zdziałać cuda. Dzieci doskonale wyczuwają nastrój rodziców jeśli czują, że rodzic się niepokoi przejmują ten niepokój.

Razem Raźniej

Obserwowanie i naśladowanie rodziców to ulubiona zabawa dzieciaczków. Dlatego stworzyliśmy pakiety RAZEM RAŹNIEJ, które zachęcają maluchy do obcięcia włosków razem z mama lub tatą. Pakiety to nie tylko oszczędność ale przede wszystkim świetna zabawa dla całej rodziny.

Razem wszystko jest fajniejsze! Każde dziecko o tym wie.


Dlatego FRYZJEREK zachęca do wspólnego strzyżenia. Po pierwsze to świetna zabawa. Można pokazać smykowi, że tata jest superbohaterem bo wcale nie boi się maszynki a mama potrafi nie poruszać głową przez kilka długich minut. To doskonała motywacja dla małych opornych klientów. 
I jeszcze walor finansowy - Pakiet są korzystniejsze cenowo!

 Strefa Mamy

Strefa Mamy powstała na wyraźne życzenie mam, które przychodziły do nas ze swoimi dziećmi. Okazało się, że potrzebny jest salon fryzjerski gdzie mama, która chce podciąć sobie włosy, zmienić kolor czy zrobić balayage może przyjść z dzieckiem.
Mamo, czy wiesz, że w naszym salonie zadbamy również o Twoje włosy?
Profesjonalnie i z wielką troską podchodzimy również do Twoich potrzeb. 

Wydarzenia

Najpiękniejsze upięcia, loki i stylizacje na I Komunię Świętą
Po najpiękniejsze upięcia, loki i stylizacje
na I Komunię Świętą
zapraszamy do naszego salonu. 
 Galeria 0

Galeria