Powitanie

01.07.2017 WIELKE OTWARCIE !!!

Salon FRYZJEREK to idealne miejsce żeby w przyjaznej atmosferze, podczas zabawy zadbać o nową fryzurkę każdego malucha a także ..... jego mamy, babci, taty lub dziadka

 

Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu

 

Wiemy co jest trendy

 

Ścinamy klasycznie lub z fantazją

 

Pleciemy mega warkocze

 

 Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli młodych duchem w każdym wieku ;-)

Sprawdź nas!

Oferta

Dzieciaczki

Salonik fryzjerski dla dzieci przełamuje stereotyp, ze dzieci boją się wizyty u fryzjera. Stworzyliśmy miejsce gdzie dziecko dobrze się czuje, szybko oswaja nową sytuację i w mgnieniu oka jest gotowe do zabawy w samochodziku lub zaciekawione ogląda ulubioną bajkę. Nawet nie zauważa kiedy niesforne kosmyki znikają a na głowie pojawia się śliczna nowa fryzurka.

Ten salon powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci. To one są najważniejszymi gośćmi FRYZJERKA. Chcemy żeby we FRYZJERKU czuły się komfortowo. Staramy się zapewnić dzieciom mnóstwo atrakcji ale jest kilka rzeczy, którymi rodzice mogą nam pomóc:

1. Dziecko w pełni ufa rodzicom. Przedstwcie wizytę u fryzjera jako atrakcję, zabawę, przyjemność.
2. Ulubiona zabawka tez często skutecznie dodaje odwagi.
3. Warto wziąć koszulkę na zmianę w razie gdyby dziecko nie chciało założyć pelerynki.
4. Dobry humor i pozytywne nastawienie rodziców mogą zdziałać cuda. Dzieci doskonale wyczuwają nastrój rodziców jeśli czują, że rodzic się niepokoi przejmują ten niepokój.

Razem Raźniej

Obserwowanie i naśladowanie rodziców to ulubiona zabawa dzieciaczków. Dlatego stworzyliśmy pakiety RAZEM RAŹNIEJ, które zachęcają maluchy do obcięcia włosków razem z mama lub tatą. Pakiety to nie tylko oszczędność ale przede wszystkim świetna zabawa dla całej rodziny.

Razem wszystko jest fajniejsze! Każde dziecko o tym wie.
Dlatego FRYZJEREK zachęca do wspólnego strzyżenia. Po pierwsze to świetna zabawa. Można pokazać smykowi, że tata jest superbohaterem bo wcale nie boi się maszynki a mama potrafi nie poruszać głową przez kilka długich minut. To doskonała motywacja dla małych opornych klientów.
I jeszcze walor finansowy - Pakiet są korzystniejsze cenowo!
 


TATA I JA   -  25 % mniej


MAMA I JA  -  do 30% mniej

 

WSZYSCY RAZEM (rodzice i dziecko)  - do 40% mniej


WSZYSCY RAZEM PLUS(rodzice i dwoje dzieci) - do 40% mniej

Strefa Mamy

Strefa Mamy powstała na wyraźne życzenie mam, które przychodziły do nas ze swoimi dziećmi. Okazało się, że potrzebny jest salon fryzjerski gdzie mama, która chce podciąć sobie włosy, zmienić kolor czy zrobić balayage może przyjść z dzieckiem.

Wydarzenia

Jako rodzice z pewnością kolekcjonujecie wszelkie "pierwsze razy" w życiu Waszego dziecka. Pierwsze Strzyżenie jest jednym z nich.
We Fryzjerku Pierwsze Strzyżenie to duże wydarzenie. Na pamiątkę każdy dzielny maluch otrzyma Certyfikat Pierwszego Strzyżenia i włoski na pamiątkę.

Sklepik

Od ponad trzech lat poszukujemy produktów, które moglibyśmy używać do pielęgnacji delikatnych dziecięcych włosów. Wybraliśmy trzy marki: włoską firmę DAVINES , HOT TOT dla dzieci oraz WELLA PROFESSIONALS

Galeria

Kontakt

fryzjerek
Manufaktura
ul Drewnowska 58, 91-002 Łódź
kom. 789 44 99 58
fryzjerek jest czynny:
poniedziałek-piątek 10.00-22.00
sobota 10.00-22.00
niedziela 10.00-21.00
ZAPRASZAMY